Muži
Závody Podřipská liga
SDH Nové Dvory
28 srpen 2021
Muži
Závody Podřipská liga
SDH Nové Dvory
28 srpen 2021
Prezence a zápisy - pořadí podle přihlášení Muži
Požární útok - vlastní stroj Top
seřazeno podle pořadí
Pořadí Družstvo Okres Zadej čas Druhý čas Výsledný čas Body Pořadí Družstvo Okres Výsledný čas   Body
  SDH  Brozany  LT 19,31 19,58 19,58   1 SDH  Předonín B LT 18,35 0,00 15
  SDH  Kostomlaty pod Řípem  LT 1000,00 0,00 NP   2 SDH  Chloumek  ME 19,51 0,00 12
  SDH  Duchcov  TP 21,45 21,80 21,80   3 SDH  Brozany  LT 19,58 0,00 10
  SDH  Kmětiněves  KL 32,00 39,49 39,49   4 SDH  Střemy  ME 20,04 0,00 9
  SDH  Chloumek  ME 18,73 19,51 19,51   5 SDH  Duchcov  TP 21,80 0,00 8
  SDH  Hrobce  LT 38,47 38,76 38,76   6 SDH  Poštovice  KL 22,78 0,00 7
  SDH  Poštovice  KL 21,81 22,78 22,78   7 SDH  Hrobce  LT 38,76 0,00 6
  SDH  Střemy  ME 19,92 20,04 20,04   8 SDH  Kmětiněves  KL 39,49 0,00 5
  SDH  Předonín B LT 18,17 18,35 18,35   9 SDH  Kostomlaty pod Řípem  LT NP 0,00 0
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
0 0 0 0,00 0,00             0,00  
Prezenční listina se zápisem časů Pořadí pouze družstva, která už běžela.
Neklasif - družstva, která neběžela
Prezence a zápisy podle data přihlášení Ženy
Požární útok na vlastní stroj Top
seřazeno podle pořadí
Pořadí Družstvo Okres Zadej čas   Výsledný čas Body Pořadí Družstvo Okres Výsledný čas   Body
2 SDH  Hrobce H LT 18,61 18,87 18,87   1 SDH  Černuc  KL 18,60 0,00 15
7 SDH  Dřemčice  LT 24,34 25,22 25,22   2 SDH  Hrobce H LT 18,87 0,00 12
1 SDH  Černuc  KL 17,84 18,60 18,60   3 SDH  Hrobce  LT 19,67 0,00 10
5 SDH  Dolní Měcholupy  Praha 20,94 22,04 22,04   4 SDH  Unčín  TP 20,74 0,00 9
11 SDH  Obora B LN 31,29 33,03 33,03   5 SDH  Dolní Měcholupy  Praha 22,04 0,00 8
9 SDH  Malešov  LT 24,82 27,44 27,44   6 SDH  Poštovice Rebelky KL 23,97 0,00 7
8 SDH  Štětí  LT 23,08 25,30 25,30   7 SDH  Dřemčice  LT 25,22 0,00 6
3 SDH  Hrobce  LT 18,96 19,67 19,67   8 SDH  Štětí  LT 25,30 0,00 5
6 SDH  Poštovice Rebelky KL 21,57 23,97 23,97   9 SDH  Malešov  LT 27,44 0,00 4
10 SDH  Duchcov  TP 26,41 29,50 29,50   10 SDH  Duchcov  TP 29,50 0,00 3
12 SDH  Kmětiněves  KL 46,94 49,84 49,84   11 SDH  Obora B LN 33,03 0,00 2
4 SDH  Unčín  TP 19,86 20,74 20,74   12 SDH  Kmětiněves  KL 49,84 0,00 1
  0 0 0,00 0,00             0,00  
  0 0 0,00 0,00             0,00  
  0 0 0,00 0,00             0,00  
  0 0 0,00 0,00             0,00  
  0 0 0,00 0,00             0,00  
Prezenční listina se zápisem časů Pořadí pouze družstva, která už běžela.
Neklasif - družstva, která neběžela
Prezence a zápisy podle data přihlášení Starší žáci
Požární útok Top
seřazeno podle pořadí
Pořadí Družstvo Okres Zadej čas   Výsledný čas Body Pořadí Družstvo Okres Výsledný čas   Body
5 SDH  Malešov B LT 26,41 27,06 27,06 8 1 SDH  Obora  LN 19,87   15
2 SDH  Brozany  LT 20,40 20,48 20,48 12 2 SDH  Brozany  LT 20,48   12
8 SDH  Poštovice  KL 1000,00 0,00 NP 0 3 Hrobce LT 21,15   10
1 SDH  Obora  LN 19,76 19,87 19,87 15 4 Nové Dvory LT 23,81   9
8 SDH SDH Hřebeč KL 1000,00 0,00 NP 0 5 SDH  Malešov B LT 27,06   8
6 SDH  Černouček  LT 21,73 27,64 27,64 7 6 SDH  Černouček  LT 27,64   7
7 SDH  Malešov  LT 31,13 32,81 32,81 6 7 SDH  Malešov  LT 32,81   6
4 Nové Dvory LT 20,39 23,81 23,81 9 10 SDH  Poštovice  KL NP   0
8 Horní Beřkovice ME 1000,00 0,00 NP 0 10 SDH SDH Hřebeč KL NP   0
3 Hrobce LT 19,78 21,15 21,15 10 10 Horní Beřkovice ME NP   0
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
Prezenční listina se zápisem časů Pořadí pouze družstva, která už běžela.
Neklasif - družstva, která neběžela
Prezence a zápisy podle data přihlášení Mladší žáci
Požární útok Top
seřazeno podle pořadí
Pořadí Družstvo Okres Zadej čas   Výsledný čas Body Pořadí Družstvo Okres Výsledný čas   Body
7 Malešov LN 31,92 38,99 38,99 6 1 Lány KL 19,12   15
1 Lány KL 18,80 19,12 19,12 15 2 Obora LN 20,30   12
6 Brozany LN 34,76 34,78 34,78 7 3 Obora B LN 22,51   10
2 Obora LN 19,33 20,30 20,30 12 4 Hrobce LT 23,74   9
5 Nové Dvory LT 25,76 25,96 25,96 8 5 Nové Dvory LT 25,96   8
4 Hrobce LT 20,96 23,74 23,74 9 6 Brozany LN 34,78   7
3 Obora B LN 19,53 22,51 22,51 10 7 Malešov LN 38,99   6
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
  0 0 0,00 0,00                
Prezenční listina se zápisem časů Pořadí pouze družstva, která už běžela.
Neklasif - družstva, která neběžela