Tabulky časů a bodování Boháček cup 2020
1. kolo 2. kolo Pořadí po dvou kolech - konečné
Pořadí Týmy - mladší děti Časy Body Pořadí Týmy - mladší děti Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas
1 Nové Dvory 18,49 0 1 Horní Beřkovice 18,00 0 1 Horní Beřkovice 1 37,15
2 Horní Beřkovice 19,15 1 2 Nové Dvory 19,16 1 2 Nové Dvory 1 37,65
3 Malešov 22,75 2 3 Malešov 41,16 2 3 Malešov 4 63,91
4 Nové Dvory B 26,09 3 4 Nové Dvory B 44,43 3 4 Nové Dvory B 6 70,52
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Pořadí Týmy - starší děti Časy Body Pořadí Týmy - starší děti Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas
1 Brozany 19,15 0 1 Horní Beřkovice 20,59 0 1 Poštovice 2 41,47
2 Poštovice 20,09 1 2 Poštovice 21,38 1 2 Horní Beřkovice 2 43,92
3 Horní Beřkovice 23,33 2 3 Nové Dvory 22,07 2 3 Brozany 3 43,40
4 Nové Dvory 24,98 3 4 Brozany 24,25 3 4 Nové Dvory 5 47,05
5 Malešov 27,61 4 5 Malešov 37,68 4 5 Malešov 8 65,29
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
Pořadí Týmy muži Časy Body Pořadí Týmy muži Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas
1 Mělník Blata 17,44 0 1 Mělník Blata 19,42 0 1 Mělník Blata 0 36,86
2 Liga Vyvolených 17,53 1 2 Liga Vyvolených 20,39 1 2 Liga Vyvolených 2 37,92
3 Hrobce 18,53 2 3 Hrobce 21,76 2 3 Hrobce 4 40,29
4 Poštovice B 20,88 3 4 Poštovice A 25,68 3 4 Poštovice B 7 47,54
5 Kmetiněves A 21,37 4 5 Poštovice B 26,66 4 5 Kmetiněves A 10 52,42
6 Kmetiněves B 26,06 5 6 Touchovice 26,70 5 6 Černouček 13 58,81
7 Černouček 26,53 6 7 Kmetiněves A 31,05 6 7 Kmetiněves B 13 61,46
8 Nové Dvory 26,94 7 8 Černouček 32,28 7 8 Poštovice A 14 67,56
9 Brozany B 28,12 8 9 Kmetiněves B 35,40 8 9 Touchovice 17 72,39
10 Brozany A 28,15 9 10 Předonín 36,50 9 10 Nové Dvory 19 65,91
11 Předonín 34,66 10 11 Brozany A 38,22 10 11 Brozany A 19 66,37
12 Poštovice A 41,88 11 12 Brozany B 38,40 11 12 Brozany B 19 66,52
13 Touchovice 45,69 12 13 Nové Dvory 38,97 12 13 Předonín 19 71,16
           
           
Pořadí Týmy ženy Časy Body Pořadí Týmy ženy Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas
1 Kikinky 20,19 0 1 Předonín 22,64 0 1 Předonín 1 43,29
2 Předonín 20,65 1 2 Štrbice 25,70 1 2 Štrbice 3 47,61
3 Štrbice 21,91 2 3 Hrobce H 26,33 2 3 Kikinky 6 58,21
4 Jarmily 23,25 3 4 Dřemčice 29,10 3 4 Dřemčice 7 53,50
5 Dřemčice 24,40 4 5 Rebelky Poštovice 31,02 4 5 Rebelky Poštovice 9 67,24
6 Rebelky Poštovice 36,22 5 6 Hrobce A 33,54 5 6 Hrobce H 9 70,36
7 Hrobce A 40,00 6 7 Kikinky 38,02 6 7 Jarmily 10 70,45
8 Hrobce H 44,03 7 8 Jarmily 47,20 7 8 Hrobce A 11 73,54
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
       
Pořadí Týmy  junioři Časy ??? Body Pořadí Týmy  junioři Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas
             
           
               
           
               
           
               
           
               
           
               
           
               
           
               
Pořadí Týmy  juniorky Časy ??? Body Pořadí Týmy  juniorky Časy Body Pořadí Tým Body Součtový čas